O mnie

 

O mnie.
Cześć. Nazywam się Judyta albo po prostu Piernikowa 🙂
Dlaczego Piernikowa?
Pochodzę i nadal żyję w takim małym piernikowym mieście Toruń. Uwielbiam piernikowe latte i piekę najlepsze pierniki jakie jadłam :p ale tak poza tym to jestem mila (czasami) i skromna (hahaha)

Jestem kobietą na chwilę przed magiczną 30stką, Żoną i matką dwójki łobuzów (Niny i Igora). Po uszy zakochana w swoich dzieciach jednak nadal pozostaję sobą. Realizuję siebie jako kobieta i człowiek.

Uwielbiam czerwone półwytrawne, nie wyobrażam sobie dnia bez kubka kawy (albo trzech) i mam coraz większego świra na punkcie zdrowego odżywiania i życia w stylu slow nawet kiedy wszystko wokół jest fast.

Pokazuję, że życie najlepiej przeżyć tak jak tego chcesz, a nie tak jak tego od Ciebie oczekują. Nie jestem sztucznie miła, nie znajdziecie u mnie przyklejonego uśmiechu jeśli jest mi źle ani fałszywej skromności. Moje macierzyństwo nie składa się wyłącznie z cudownych i ckliwych momentów a mój dom nie zawsze lśni czystością. Pozwalam sobie na bycie nieidealną. A do tego na prawdę dobrze mi z tym.

Mówię to co myślę, nie boję się ciężkich tematów i często idę pod prąd. Poznaję siebie, uczę się żyć świadomie i celebrować codzienność.

Nie boję się w życiu próbować. Najpierw studiowałam prawo, później wykręciłam w lewo i założyłam swoją pracownię wypieków a teraz po raz kolejny zaczynam coś od nowa. Wychodzę z
założenia, że lepiej spróbować i upaść niż żałować że nigdy nie spróbowałam.

Blog
Na blogu znajdziecie moje rozkminy o życiu. Ckliwe posty o zatapianiu się w miłości do dzieci ale też realistyczne wpisy o macierzyństwie bez lukru.  Będzie dużo pysznego
jedzenia. Zdradzę kilka słodkich sekretów mojej cukierni i pokażę jak zmieniać nawyki żywieniowe całej rodziny.

U mnie zawsze możesz liczyć na pyszną kawę i dobre ciastko.
Zapraszam Rozgość się w moich progach.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować napisz:
piernikoweludziki@gmail.com

Postaram się odpisać najszybciej jak to możliwe.

  • Kraina Fantazji mieści się na Bielawach, za Carrefourem a za mostem to zależy z której strony Pani mieszka :):)

  • Dziekuje za odpowiedz:)
    zestawienie zlobkow znalazlam zaraz po tym, jak zadalam pytanie 🙂
    szkoda tylko, ze Kraina Fantazji miesci sie za mostem 🙁

  • Dzien dobry 🙂 czy powstanie wątek na temat torunkich zlobkow? Jestem mama ponad półrocznej Ninki i do powrotu do pracy coraz blizej… dokad najlepiej "oddac" dziecko? Pozdrawiam!